Start

Ferie bez nudy w SzDK!

ferie2018mJak co roku zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-14 lat do udziału w zajęciach podczas ferii zimowych. Spotykamy sięod 12 do 23 lutego,  w sali nr 4, Szprotawskiego Domu Kultury w godzinach 10:00-12:30, aby wspólnie, kreatywnie i wesoło spędzić czas. Weźcie ze sobą buty na zmianę, drugie śniadanie , a o resztę zadbają nasi instruktorzy!

 

W tym roku proponujemy zajęcia tematyczne,  każdego dnia inne -"BYĆ JAK PICASSO", "SUPERBOHATER BEZ PELERYNY", "MAŁY MASTERCHEF", "SCENA OD KULIS", "FOTO - CO TO?", "CUDA Z PAPIERU" , "WSPÓLNE MUZYKOWANIE- oraz, gry planszowe i puzzle, gry stolikowe , taniec integracyjny, malowanie, rysowanie. Zapraszamy ,zapisy już trwają.  Pamiętajcie ilość miejsc jest ograniczona.

 

A dla tych , którzy nie mogą być z nami przez cały czas mamy inne niespodzianki:  otwarte zajęcia Zumba KIDS,  

 

22 lutego w sali widowiskowej o 10:30. Będzie to taneczne przygotowanie do Balu Karnawałowego. Można przyjść w przebraniu, albo w masce - będzie kolorowo, spektakl NA KOŃCU ŚWIATA… PRZYGODA MISIA I KACPRA PIRATA w wykonaniu Teatru MASKA z Krakowa,

19 lutego o 12:00 w sali widowiskowe, BAL KARNAWAŁOWY, 

23 lutego od godz. 10:00 w sali nr 4. Balem zakończymy ferie. Ubierzcie stroje karnawałowe, te najciekawsze, najoryginalniejsze, naj…. nagrodzimy.

Szczegóły pod numerem 683762401 lub w sekretariacie SzDK, na plakatach i na naszych stronach internetowych - profilu Fb  ( szprotawski dom kultury ) www.szdk.pl. Zapraszamy .


ZIP

  • ziemia

Galeria Pryzmat

  • Galeria SzDK "Pryzmat"

Divertimenta

  • divertimenta