Koncert „Byle nie o miłości” z piosenkami Agnieszki Osieckiej

nula2

Przepraszamy termin koncertu uległ zmianie .  

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od SzDK koncert ,,Byle nie o miłości" z piosenkami Agnieszki Osieckiej został przełożony z dnia 9 grudnia na 4 lutego 2018r. Ci z Państwa, którzy zakupili bilety zapraszamy po zwrot pieniędzy lub zachowania biletu, gdyż będzie on akceptowany podczas koncertu w lutym.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert „Byle nie o miłości” 

z piosenkami Agnieszki Osieckiej w wykonaniu znakomitości scen polskich i światowych: Nula Stankiewicz – wokal, Janusz Strobel – gitara oraz Andrzej Jagodziński - fortepian

W 20-stą rocznicę śmierci wspaniałej poetki Agnieszki Osieckiej – Nula Stankiewicz i Janusz Strobel stworzyli recital o dość przewrotnym tytule: „Byle nie o miłości”, na który składa się kilkanaście utworów - miniaturowych opowieści w nieprzypadkowej 
Pomiędzy piosenkami nie zabraknie Agnieszki Osieckiej we własnej osobie. Poetka będzie obecna we wspomnieniach, w listach i na fotografiach. 
To recital, w którym nie zabraknie znanych przebojów, ale są także piosenki znalezione w zakamarkach radiowych archiwów.
Piosenki zaaranżował Janusz Strobel (który wystąpi podczas koncertu) co gwarantuje niepowtarzalny ich urok. Nula Stankiewicz wnosi powiew świeżości a akompaniament zwycięzcy Fryderka w kat.jazz za płytę „Chopin” - Andrzej Jagodziński.
To koncert, którego nie można przegapić.

Bilety w cenie 30zł do nabycia w sekretariacie SzDK
Rezerwacja: 683762401, 500202518.


ZIP

  • ziemia

Galeria Pryzmat

  • Galeria SzDK "Pryzmat"

Divertimenta

  • divertimenta