KONCERT NOWOROCZNY „BYLE NIE O MIŁOŚCI”

Stankiewiczplakatlutym

Tego koncertu nie można przegapić!

Piosenki Agnieszki Osieckiej w nowych znakomitych aranżacjach Janusza Strobla, zaśpiewa Nula Stankiewicz a przy fortepianie zasiądzie mistrz Andrzej Jagodziński.

Sama Agnieszka będzie obecna we wspomnieniach, w listach i na fotografiach, które zobaczycie Państwo na ekranie

Drodzy Państwo, ten skład gwarantuje koncert na najwyższym poziomie!

Kilka słów o wykonawcach:

Andrzej Jagodziński – wszechstronny artysta; pianista jazzowy, akordeonista, kompozytor, aranżer i pedagog. Gra w różnych stylistycznie formacjach m.in: Old Timers, Swing Session, Kwartecie Tomasza Szukalskiego, Jarosława Śmietany, Jana „Ptaszyna” Wróblewskiego. Koncertował niemal na całym świecie m.in.: Jazz Yatra – Bombay, Ost-West Nurnberg, Jazz in Europe-Paris, Skane Festivalen in Malmo, Istanbul International Festival. Współpracuje m.in. z Ewą Bem (od 30 lat), Urszulą Dudziak, Anną (Nulą) Stankiewicz Januszem Szromem.

Jest zdobywcą Fryderyka w kat.jazz za płytę „Chopin”. W 2005 roku jako jedyny Polak zasiadał w jury I Międzynarodowego Konkursu Pianistów Jazzowych w Moskwie.

Janusz Strobel - Jeden z najwybitniejszych wirtuozów gitary klasycznej, kompozytor, aranżer. Współpracował z polskimi muzykami takimi jak Włodzimierz Nahorny, Robert Majewski i wielu innymi, tworząc różne formacje. Skomponował oryginalną muzykę do wierszy polskich i rosyjskich poetów mówionych przez Annę Romanowską i Krzysztofa Kolbergera. Artysta na swoim koncie ma dziesiątki nagranych płyt, wiele przebojów śpiewanych przez wybitnych wykonawców, przejmujące kompozycje i aranżacje muzyki instrumentalnej. Jest cenionym jurorem na festiwalach, przeglądach i konkursach instrumentalnych i wokalnych. Przez Ministerstwo Kultury został odznaczony medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Nula Stankiewicz - piosenkarka, pedagog, logopeda.

Artystka o niebywałym brzmieniu głosu, świetnej dykcji, intonacji i artykulacji. Jest laureatką wielu konkursów i festiwali, na których, poza muzykalnością, ogromną rolę odgrywa świadoma interpretacja poezji. ZIP

  • ziemia

Galeria Pryzmat

  • Galeria SzDK "Pryzmat"

Divertimenta

  • divertimenta