Menu

1111111

Zapraszamy Państwa na kolejny wieczór pełen śmiechu i dobrej zabawy wraz z zielonogórskim Klubem Komedii.

Zapraszamy 19 kwietnia o godz. 18.30 do sali kameralnej SzDK (111, I piętro wejście od ul. Chodkiewicza)
Bilety 15 zł, do nabycia w sekretariacie SzDK, tel. 68 376 24 01, 500202518
Zapraszamy młodzież oraz dorosłych widzów.

Możecie Państwo przygotować dla nich zadania do wykonania !!!

 

 

Klub Komedii z Zielonej Góry w SzDKDrugie spotkanie z Klubem Komedii  

 

Jak sami o sobie piszą:
Działający już od dwóch lat Klub Komedii, powstał głównie w celu rozśmieszania i bawienia ludzi. Wiadomo, że w kupie raźniej, więc połączyliśmy siły i zaczęliśmy działać. Widzowie biorą czynny udział w spektaklu, co jest gwarantem dobrej zabawy. Przez unikalność każdego z nas, poruszane tematy oraz żarty w nich zawarte są zupełnie różne.
Najważniejsze jest to, że kochamy naszą pracę i to, że ludzie - dzięki naszym występom - mogą, choć na chwilę, oderwać się od spraw życia codziennego.

Klub Komedii :

Piotrek ‘Spychu’ Spychała

W Klubie Komedii siedzi przy instrumencie klawiszowym. Dumny mąż i tata, dość słusznej postury (ale nie jak Lesiu), fan zespołu Queen, muzyk w zespole Żarówki (kabaret Neo-Nówka), współtworzy projekt z piosenką literacką i około kabaretową Ryczytal Paraliryczny.

Wojciech Leśniowski aka Lesiu

Były student Uniwersytetu Zielonogórskiego - Animacja Kultury, który skończył... po II roku. Człowiek lubiący jeść ale cały czas walczący z tym. Na scenie to ten obły. Standuper, realizator dźwięku w Kabarecie Zalotka i najważniejsze IMPROWIZATOR

Paweł Kaszkowiak

W Klubie Komedii zajmuje dumne stanowisko człowieka z twarzą do góry nogami. Na UZecie skończył Filozofię, Pedagogikę i ZIP - odpowiednio, po roku, po pierwszym semestrze i po tygodniu… Na co dzień barman, standuper, czasami lektor i aktor, głównie improwizator.

Grzegorz Kowalczuk

Człowiek wielu zainteresowań i talentów. Charakteryzuje się nienachalnym podrywem jak i równie nienachalnymi rezultatami. Na scenie pojawił się podobno pod wpływem zakładu. Do dziś nie wiadomo czy wygrał.

Znajdź nas na: FB/KlubKomedii
Instagram/klubkomedii


ZIP

Galeria Pryzmat

Divertimenta