Menu

plakatKAWALERSKI10032018 

Wieczór ( pseudo) Kawalerski w reżyserii Malwiny Kubickiej, na podstawie scenariusza Stanisława Leszczyńskiego  zobaczyli widzowie na deskach Szprotawskiego Domu Kultury.  Wielką zaletą Teatru 18+ jest , to że tworzą go amatorzy w różnym wieku i różnych profesji. Sami piszą teksty, wykonuję scenografię, dbają o światło i dźwięk. W ten sobotni wieczór zaprosili nas do mieszkania Janka, aby razem przeżyć czas przed  jego ożenkiem. Jak było ?
Zobaczcie na zdjęciach.

 

 


plakatKAWALERSKI10032018

Dorosłych miłośników teatru  zapraszamy 10 marca 2018r. o godz.17.00  na spektakl „Teatru 18+” ze Zbąszynka  pt."Wieczór (pseudo) kawalerski" .Akcja spektaklu toczy się wokół wieczoru kawalerskiego, a raczej tego co zdarzyło się w kawalerce.  Głównym bohaterem  jest Janek . Jego życie opiera się na marzeniach o ślubie i o narodzeniu potomka. Wystarczy kilka godzin, aby jego przyszłość spotkała się z rzeczywistością. Spektakl to połączenie erotyzmu i humoru sytuacyjnego, błyskotliwości i alogiczności, nieoczekiwanych zbiegów okoliczności, gdy podczas spotkania z przyjaciółmi, do mieszkania bohatera przybywają rodzice i pani lekkich obyczajów. 

Tak o teatrze mówią twórcy.

Teatr powstał w styczniu 2011r. Inicjatorką przedsięwzięcia była Malwina Kubicka. Teatr realizuje wyłącznie autorskie scenariusze. (Jedynym wyjątkiem był spektakl pt. „Damska Toaleta ). Sztuki skierowane są do publiczności pełnoletniej. Często poruszane są w nich tematy kontrowersyjne ( przekazane  ze smakiem i w dobrym guście ).

Teatr ten jest amatorski – tworzą go aktorzy amatorzy, którzy na co dzień zajmują się innymi rzeczami.  (nauczycielka przedszkola, pracownika super marketu, pracowników z firmy Ikea Industry czy Axxion, strażacy ochotnicy, bibliotekarka, pracownik Służby Granicznej itp.). Przedział wiekowy aktorów to 20 do  60+.  Ich motto -  „Teatr to zawsze dobry wybór

To kolejny teatr amatorski - po Teatrze Zza Boru-, który wystąpi na deskach SzDK.

Drogie Panie sprawcie swoim mężczyznom radość ( tak się składa, że 10 marca to Dzień Mężczyzny ) i zaproście swoich mężczyzn na ten pełen humoru spektakl. Zapraszamy. Bilety w cenie 12zł, grupowe - 8zł do nabycia w sekretariacie SzDK. Rezerwacja biletów pod nr 683762401, 500202512