Menu

Szukaj

Szukaj

WYDARZENIA SzDK

Kontakt

mocca

 Biesiada z MOKKĄ i De Włodersami ,i przyciągnęła do naszej plenerowej kawiarenki i starszych i młodszych mieszkańców.  Było  śpiewnie, smacznie radośnie i kulturalnie . Dla najmłodszych mieliśmy super niespodziankę ( nie było jej wcześniej ) dmuchaną zjeżdżalnię - dziękujemy ZUZ Szprotawa . To ostatnia biesiada z cyklu "Biesiada z...."        

  Małe podsumowanie. Na wszystkie nasze biesiady, chętnie Państwo przychodziliście ( nie przeszkodził nawet deszcz). Cieszymy się ogromnie , bo to dla nas znak ,że oczekujecie Państwo takich spotkań.  Dziękujemy. Dziękujemy też za udział w proponowanych zabawach i wspólne śpiewanie. Na każdej biesiadzie czynna była plenerowa kawiarenka- z kawą , domowym ciastem i smakołykami. Na każdej mieliśmy atrakcje dla dzieci-  malowanie sztalugowe, zaplatanie warkoczyków i tatuaże artystyczne na buźkach i rączkach. Nie mogło zabrakną i nie zabrakło Gofrów pani Beatki.  I najważniejsze na każdej była radość ze wspólnych spotkań i integracja wielopokoleniowa.

Czas na podziękowania dla tych , którzy współtworzyli z nami te "zaczarowane" chwile:

Dziękujemy:

* Naszym Zespołom- Tulowianki , Dojrzałe Kłosy, MOKKA ( zespoły nie tylko śpiewały , ale też piekły ciasta ) , i ich gościom De Włoders ( nasz )  Lunie Rosa z Jelenina i Stypułowianom.

* Dorocie Sławek, za malunki na twarzach dzieci

* Dorocie Niewińskiej ,za plecenie warkoczyków

* Monice Kubik i sołectwu Henryków, Ewelinie Oszmaniec i sołectwu Borowina, za pyszności na stół

* Marioli Seternus, za piękne warsztaty- bibułowe kwiaty

* Marcinowi Kwaśnieskiemu ( ZUZ) za atrakcję dla dzieci.

Dziękuję też wszystkim zaangażowanym pracownikom Szprotawskiego Domu Kultury: Monice, Kasi , Ani, Gosi, Beatce, Tomkowi, Arkowi, Ryszardowi. Bez Was byłoby inaczej :) Teresa Zima - dyrektor SzDK

Do zobaczenia za rok


Ziemia i Pieśń

Divertimenta

Galeria Pryzmat