Menu

Szukaj

Szukaj

WYDARZENIA SzDK

Kontakt

henrykow12012019 12 stycznia 2019r - w Henrykowie wybraliśmy Króla i Królową balu, a na koniec przyjechał do nas gość specjalny.

 

Dzikowice 2

18 stycznia 2019rwróżki tańcowały z muszkieterami, a żołnierze chowali się przed Pippi... Czy to możliwe? Oczywiście, takie rzeczy można zobaczyć na balach karnawałowych dla dzieci! Dziś na takim balu bawiły się dzieci z Dzikowic. Byliśmy tam i my, przywieźliśmy moc tańca i zabaw zimowych, a dla głodomorków były gofry od Pani Beatki. Na zaproszenie Sołtysa przyjechał też Mikołaj, który na koniec zabawy wręczył dzieciaczkom paczki pełne słodkości. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

 

 

 

 

borowina2001201920 stycznia 2019rsala wiejska w Borowinie zamieniała się w niezwykłe miejsce: można było spotkać wróżki, królewny, motylki, żołnierzy, strażaków, piratów, policjantów, Spider-Mana, . nie sposób wymienić tych wszystkich postaci. Podczas balu odbyły się zabawy i konkursy muzyczne. W rytmie znanych przebojów wszyscy wspaniale się bawili. Kiedy czas zabawy dobiegał końca, dzieci odwiedził gość specjalny - św. Mikołaj, obdarowując każdego.

 

 

 

 

Kopia Kopia Sołtys Rada Sołecka Bobrowic Szprotawski Dom Kultury zapraszaja 1 lutego 2019r - w Lesznie Górnym odbył się coroczny Bal karnawałowy dla dzieci. W tym roku dzieci ,też nas nie zawiodły i stawiły się licznie na sali wiejskiej. Tańce, zabawy integracyjne, konkursy sprawiły, że czas szybko nam mijał i ani się spostrzegliśmy jak zjawił się On - Gość Specjalny- Święty Mikołaj. Jak Mikołaj to i paczki, a że wszystkie dzieci były grzeczne i pięknie się bawiły , to otrzymały je wszystkie. Razem z dziećmi i rodzicami, którym pięknie dziękujemy za włączanie się do tańców bawili się: Monika Jóźwik, Teresa Zima, Arkadiusz Syska. Dziękujemy Sołtysowi, Władysławowi Sobczakowi i Radzie Sołeckiej Leszna Górnego za współudział w organizacji tego wydarzenia .


Ziemia i Pieśń

Divertimenta

Galeria Pryzmat