prawie

 

Pałac Henryków we współpracy ze Szprotawskim Domem Kultury zapraszają do wspólnej akcji „Prawie zawieszony obiad”.

Zawieszony obiad, to akcja która zatacza coraz większe kręgi. Pałac Henryków nie może jeszcze zaprosić Państwa do siebie, ale może wspomóc tych, których nie stać na ciepły posiłek. Proponujemy zmodyfikowana wersję zawieszonego obiadu. W Pałacowej kuchni przygotujemy ciepły obiad i dostarczymy go do Szprotawskiego Domu Kultury, gdzie potrzebujący będą mogli go odebrać. Planujemy codzienne dostawy, ilość będzie zależna od wpłat jakie od Państwa otrzymamy, niemniej chcemy by codziennie było przynajmniej 5-10 obiadów. Zamiast rachunku zawieszonego, prosimy o wpłaty na konto:

Strauss Gala Fundacja Bnp Paribas Bank

44 1600 1462 1884 4851 0000 0001

Całość wpłaty przeznaczona będzie na produkty użyte do obiadów. Pałac pokryje koszty kuchni, transportu, a SzDK nieodpłatnie udostępni salę i oddeleguje pracownika do wydawania obiadów. Codziennie będziemy Państwa informować o darowiznach jakie otrzymamy. Wierzymy głęboko, że chęć pomocy innym pozwoli nam na realizację tego zamierzenia.

Chcemy ruszyć od środy 27 stycznia. W tym dniu i w każdym następnym od godz. 13.00, w oknie sali nr 4 rozpoczniemy wydawanie obiadów, tak długo aż wydamy ostatni. Wszystko odbędzie się z zachowaniem warunków sanitarnych jakie obowiązują w czasie COVID-19. I co ważne: nie sprawdzamy stanu posiadania, nie potrzebujemy żadnych ”kwitków”, wierzymy, że ten kto przychodzi, po prostu potrzebuje tego ciepłego posiłku.

Bądźmy w tych trudnych czasach solidarni.