plakat 2 PatrycjaKamola

Patrycja Kamola zaśpiewa o miłości.
W niedzielne popołudnie, 13 lutego o godzinie 17:00, czeka Szprotawian nie lada gratka muzyczna. Szprotawski Domu Kultury gościł będzie wokalistkę i kompozytorkę Patrycję Kamola, która wystąpi z walentynkowym koncertem „Czekając na miłość”.
Bilety można kupić i zamawiać w sekretariacie SzDK - tel.: 68 376 24 01, tel. kom.: 500 202 518
Cena biletu: 20 zł. Do nabycia są także karnety w cenie 30 zł na dwa koncerty - koncert Patrycji i koncert grupy Czerwie (20. lutego - muzyka na żywo do filmu "Brzdąc").
Patrycja Kamola jest absolwentką studiów magisterskich Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, a obecnie doktorantką w dziedzinie sztuki muzycznej na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Jej piosenki na co dzień goszczą w radio i w TV, a autorski projekt „Czekając na miłość” jest odzwierciedleniem klimatów muzycznych łączących jazz oraz muzykę pop, w których artystka w niezwykle ekspresyjny sposób przedstawia swoje własne uczucia dedykowane tym którzy kochali, kochają lub będą kochać. Jednocześnie wokalistka wraz z towarzyszącym jej zespołem, przeniesie słuchaczy w magiczny świat swoich własnych utworów o tematyce miłości. Własne kompozycje, światowe standardy muzyki rozrywkowej oraz autorskie teksty artystki opublikowane na jej trzech płytach oraz w Tomiku Wierszy JESTEM powodują, że zdaniem wielu krytyków muzycznych, występy artystki to magiczny przekaz poetyckich interpretacji poszczególnych utworów stanowiący swoisty dialog z zespołem, wypełniony energetycznymi emocjami.
Artystce na scenie towarzyszyć będą:
Michał Wilczyński - gitara,
Marcin Spera - gitara basowa,
Jan Dubowski - piano,
Marcin Tokarski - perkusja