zaHoluj

 

zaHOLuj z KULTURĄ! 🎲🎙🃏👨‍🎨 👈
Droga młodzieży! Drogie dzieci! Stwórzcie z nami miejsce dla siebie!
Zapraszamy w każdy czwartek od godz. 16.00 do 19.00 na I piętro przy galerii Pryzmat. Macie do dyspozycji cały hol! Będzie to Wasza przestrzeń, Wasza strefa, gdzie decydujecie o kształcie tego miejsca, gdzie nadajecie jej rytm. Gdzie czujecie się swobodnie.
Będziecie robić to na co macie ochotę, pamiętając przy tym, że wolność to nie dowolność. A na pewno dobrze się bawić popijając pyszną herbatkę i rozmawiając o tematach, które Was interesują .Tworzyć, słuchać, oglądać. Mamy wygodne siedziska, wi-fi, kącik z herbatką, gry, sztalugi...
Jeśli chcecie niesztampowo wykorzystać swój wolny czas to to jest właśnie ten moment, aby pojawić się w Szprotawskim Domu Kultury 🙂. Czekamy na Was!
Jednocześnie nie zapominajmy, że Szprotawski Dom Kultury to miejsce bardzo przyjazne. Dlatego zapraszamy młodzież oraz dzieci z Ukrainy wraz z mamami, aby nas również odwiedzały. Czekają na Was gry, misie, pufy i dużo pozytywnej energii. Uważamy, że w obecnej sytuacji brak znajomości języka to najmniejsza bariera aby spędzić dobrze czas i poznać nasz „dom” od środka.
Każdy znajdzie coś dla siebie!
________________________
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС!
Любі друзі, не забуваймо, що Шпротавський Дім Культури – це вельми привітне місце. І тому, запрошуємо молодь, дітей разом зі своїми матусями, щоби провідувати також і нас. Будемо чекати на вас щочетверга від 16.00 до 19.00 години на І поверсі, біля галереї «Призмат». Тут для вас приготовані різні ігри, м’які іграшки, пуфи, смачний чай і багато позитиву. На нашу думку, в існуючий обставинах, незнання мови є найменшою перешкодою в тому, щоб корисно провести час та пізнати наш «дім» із середини.