konkurs rower

❗DO WYGRANIA ROWER❗ 
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie, którego główną nagrodą jest piękny rower damski marki KROSS!
Jubileuszowy - 30. Festiwal Grup Śpiewaczych i Tanecznych Ziemia i Pieśń zbliża się wielkimi krokami. Zasługuje więc na swoją maskotkę! Zadaniem konkursowym jest właśnie wykonanie projektu takiej laleczki z tym, że chodzi o projekt przestrzenny. Ma to być pacynka, kukiełka czy lala wykonana z dowolnych materiałów ale posiadająca jakieś akcenty folklorystyczne, bądź kojarząca się z naszym festiwalem, z jego klimatem. Może to być dziewczyna ale nie musi. Może być chłopak albo jakieś zwierzątko, ptaszek. Może być nawet folklorystyczny ufoludek!
Szczegóły regulaminowe można poznać ściągając plik z adresu:
Według projektu zamierzamy wykonać maskotkę wielkości dorosłego człowieka. Chcemy ją potem ożywić i wypuścić na scenę między naszych gości festiwalowych. A potem między bawiąca się publiczność. Mamy nadzieję, że będzie z nami żyła długie lata sławiąc imię swojego projektanta...
Wszystkie "dusze artystyczne" - młodsze i starsze, duże i małe - zapraszamy do dzieła. Szmatki, karton, plastik igły, nici, kleje - wszystko co tam macie a służy Waszej inspiracji - może być użyte.
Powodzenia! 👍