"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

Daryl Strodes Band

W środę, 21 września 2022 r., o godz. 18.30 w sali widowiskowej SzDK wystąpi Daryl Strodes z zespołem.
Daryl Strodes jest wokalistą i gitarzystą grającym Blues/R&B/Funk/Jazz, mieszkającym w Los Angeles. Występując na całym świecie, zgromadził przez ostatnie dwie dekady szeroką i zróżnicowaną rzeszę fanów. Koncertował w USA, Europie i Azji Południowo-Wschodniej. Daryl był nominowany do dwóch nagród Independent Music Awards.
W czasie obecnej trasy koncertowej zaprezentuje utwory z nadchodzącej EP-ki oraz kilka starszych kompozycji funkowo-soulowych w nowej odsłonie. Nie zabraknie oczywiście klasyków bluesa, rocka i r&b. Daryl - kiedy nie jest w trasie - regularnie występuje w rodzinnym Los Angeles, w słynnej na całym świecie Lighthouse Cafe. Podczas występów w naszym kraju towarzyszyć mu będą cenieni polscy muzycy: Łukasz Gorczyca - bas, Tomek Dominik – perkusja, Bogdan Topolski – gitara.
Więcej informacji o wykonawcy na stronie: https://darylstrodes.com/
Zakup biletów w sekretariacie SzDK oraz telefonicznie: 68 376 24 01 lub 500 202 518
Cena biletu: 25 zł
Gitara w rękach wirtuoza najlepiej brzmi zawsze na żywo