Menu

Szukaj

Szukaj

WYDARZENIA SzDK

Kontakt

23 marca 2017r. w sali widowiskowej SzDK, odbyły się eliminacje powiatowe Lubuskiego Festiwalu Piosenki "Scena Młodzieżowa". wystąpiło 14 solistów ( w tym duet) oraz 1 zespół wokalny. Jury w składzie: Monika Jóźwik, Adam Dudzik i Maciej Sławny do kolejnego etapu, przeglądu wojewódzkiego nominowało: 

  • Magdalenę Kowalczyk ze Szprotawskiego Domu Kultury,
  • Julię Okulewicz ze Szprotawskigo Domu Kultury,  
  • Duet ANTYRAMA z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Żaganiu
  • Zespół wokalny „OSTATNI RAZ” z Klubu 11 Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu.

Przyznano również wyróżnienia, otrzymali je:  Kamila Wiśniewska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szprotawie, Martyna Białko z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Żaganiu oraz Katarzyna Bałuk z Zespołu Szkół nr 2 w Żaganiu.  Jury podkreśliło wysoki poziom prezentacjii i złożyło podziękowania występującym i ich opiekunom oraz pracownikom SzDK.  Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Żaganiu, które w imieniu  Zarządu Powiatu wręczała dyrektor SzDK , Teresa Zima. Ponadto laureaci otrzymali statuetki ufundowane przez  SZDK i dyplomy. Wyróżnieni  dyplomy z RCAK w Zielonej Górze. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy z podziękowaniem za udział.

Dziękujemy wykonawcom i ich opiekunom , gratulujemy świetnego przygotowania ,a za nominowanych trzymamy kciuki, na przeglądzie wojewódzkim  który odbędzie się 11 maja w Nowosolskim Domu Kultury. 

 

 


Ziemia i Pieśń

Divertimenta

Galeria Pryzmat