Menu

Szukaj

Szukaj

WYDARZENIA SzDK

Kontakt

W dniu 29 marca 2017r. odbyły się, gminne eliminacje Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Na scenie Szprotawskiego Domu Kultury zaprezentowało się 55 recytatorów z gminy Szprotawa. Jury w składzie Krystyna Haraźna, Monika Józwik postanowiły do kolejnego powiatowego etapu nominować:

w kategorii I klasy I-III: Oliwiera Steinke z Zespołu Szkół w Wiechlicach, Emilię Frątczak z Zespołu Szkół w Wiechlicach, filia w Siecieborzycach, Julię Macała z Zespołu Szkół w Wiechlicach, filia w Siecieborzycach, Franciszka Stelmacha z Zespołu Szkół w Szprotawie.

Wyróżnienia przyznano: Lenie Nurkowskiej z Zespołu Szkół w Wiechlicach, filia w Długiem, Joannie Habich z Zespołu Szkół nr 1 w Szprotawie

w kategorii II klasy IV-VI: Olgę Plucińską z Zespołu Szkół w Wiechlicach, Kalinę Tkacz z Zespołu Szkół w Wiechlicach, Patryka Janikowskiego z Zespołu Szkół w Wiechlicach, filia w Siecieborzycach, Zofię Stelmach z Zespołu Szkół nr 1 w Szprotawie.

Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Kudela z Zespołu Szkół w Wiechlicach, filia w Lesznie Górnym, Kamila Krupa z Zespołu Szkół w Szprotawie, Wiktoria Bilińska z Zespołu Szkół w Wiechlicach, filia w Lesznie Górnym, Wiktor Kiendyś z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Wiechlicach.

W kategorii III gimnazjum: Natalię Gmyrek z Zespołu Szkół nr 1 w Szprotawie, Magdalenę Ciołkę z Zespołu Szkół nr 1 w Szprotawie, Julię Habich z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Wiechlicach, Martynę Domagałę z Zespołu Szkół w Wiechlicach.

Wyróżnienia otrzymali: Martyna Jersz z Zespołu Szkół nr 1 w Szprotawie, Wiktoria Gut z Zespołu Szkół w Wiechlicach, Emilia Stodulska ze Społecznego Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szprotawie, Wiktoria Grześkiewicz z Zespołu Szkół w Szprotawie

Wszyscy wykonawcy otrzymali słodki upominek oraz pamiątkowy dyplom, natomiast wyróżnieni i laureaci dodatkowo nagrody książkowe.

Za laureatów trzymamy kciuki 6 kwietnia podczas eliminacji powiatowych, które odbędą się również w Szprotawskim Domu Kultury.

 


Ziemia i Pieśń

Divertimenta

Galeria Pryzmat