Menu

KACZMARSKI2018

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie zaprasza na

VII  Powiatowy  Konkurs Wokalny

 Kaczmarski&Gintrowski

organizowany we współpracy ze Szprotawskim Domem Kultury.

W tym roku konkurs został objęty honorowym patronatem Wojewody Lubuskiego, Marszałka Województwa Lubuskiego, Starosty Powiatu Żagańskiego, Burmistrza Szprotawy, Gazety Lokalnej, przy wsparciu 11 Batalionu Dowodzenia im. gen. broni Zygmunta Sadowskiego,

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów wszystkich typów  szkół z powiatu żagańskiego. Wykonawca prezentuje w Konkursie dwa utwory, z których przynajmniej jeden  musi pochodzić z repertuaru Jacka Kaczmarskiego i Przemysława Gintrowskiego, natomiast drugi może należeć do repertuaru innych wykonawców, ale powinien reprezentować gatunek muzyczny należący do kategorii piosenki literackiej.

Przesłuchania konkursowe rozpoczną  się 13 grudnia 2018r. od godziny 9:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie ul. Niepodległości 7. Koncert laureatów odbędzie się tego samego dnia o godz. 13:00.

Karta zgłoszenia 

Podklady muzyczne

Zgłoszenia przyjmowane będą w formie elektronicznej  od   13 listopada do 10 grudnia  2018r.  E-MAILEM na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 (w temacie e-maila proszę wpisać „ZGŁOSZENIE KONKURSOWE”) oraz w WERSJI PAPIEROWEJ w sekretariacie ZSP w Szprotawie. Wzór zgłoszenia stanowi załącznik nr 1 do o regulaminu.


Szczegóły (regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa)  znajdują się w załączniku i na stronie:  
loszprotawa.pl

Kontakt z organizatorami:

Tel. koordynatorów konkursu:

Małgorzata Skawińska - 782985400

Tel. sekretariat szkoły 683762566