Menu

Szukaj

Szukaj

WYDARZENIA SzDK

Kontakt

Od poniedziałku w Szprotawskim Domu Kultury - pod czujnym okiem tancerza i choreografa Ivo Pomorskiego - ćwiczy 40 mieszkanek Szprotawy i okolic, przygotowując się do  spektaklu Muzyczno- Tanecznego - DANCE & STUNT SHOW ? STREFA 51. Do wydarzenia , które odbędzie się  22 lutego o godz. 19:00 na placu przy INTERMARCHE / BRICOMARCHE w Szprotawie dołączą również tancerze z  Wrocławia , Legnicy, Złotoryii  ( którzy ćwiczą w swoich miastach ), bolesławiecki zespół CRAZY WOOD z wokalistką Karoliną Grodzicka oraz motocykliści Stunt Zona Szprotawa. Jak zapowiada reżyser spektaklu ( jednocześnie choreograf) Ivo Pomorski , 60 tancerzy oraz muzycy mają zamiar zaskoczyć szprotawian niesamowitym show .

Spektakularne akrobacje motocyklowe w wykonaniu STUNT ZONA zostały połączone z tańcem streetdance na jednej scenie- scenie  specjalnie  nabudowana przez Firmę PPHU Marcin Biłkowski Szprotawa.

Spektakl będzie trwal prawie 45 min.

Zapraszamy ciekawskich do odwiedzenia SzDK W GODZ. 17.00-21.00 aby podejrzeć próby do spektaklu oraz w dniu Premiery 22 lutego 2015 o godz. 19:00 na plac przy INTERMARCHE / BRICOMARCHE Szprotawa

 

zdjęcia z pierwszych prób w SzDK

 

Ziemia i Pieśń

Divertimenta

Galeria Pryzmat