Menu

Szukaj

Szukaj

WYDARZENIA SzDK

Zapraszamy serdecznie do naszych sekcji zainteresowań.

  Wszelkich informacji na temat sekcji udzielają prowadzący je instruktorzy : Monika Jóźwik, Katarzyna Kucharz (  wokalne, muzyczne, zespoły śpiewacze ), , Dominik Burchardt teatralno - filmowa),  Zdzisław Głowacki (Orkiestra Dęta ),   Maria Dec ( origami ) ,  Andrzej Kowalczyk( brydż sportowy ), Piotr Zapolski ( szachy )  Aniela Cichalewska (Galeria Zbiorów Regionalnych ul. Muzealna ), Maciej Sawicki, Tadeusz Pozaroszczyk( Izba Historii , Aleja Niepodległości ) . Informacje o harmonogramie zajęć, na naszych stronach internetowych, plakatach  oraz pod nr tel. 68 376 24 01.

 

Zespół/Grupa

Dzień tygodnia

Godzina / Sala

Prowadzący

Dziecięcy zespół taneczno-wokalny RAMPA

wtorek

środa

16.00                      Sala widowiskowa

17.45                      Sala 111

Iwona i Paweł Krawczonek

Spotkania taneczne – tango argentyńskie

środa

19.00 – 21.00         Sala  4

Anna Kwiatkowska 

Grupa teatralno-filmowa DRZEWO

czwartek

16.30-18.30            Sala 4

Dominik Burchard

Dziecięca grupa wokalno-taneczna GAMA

środa

czwartek

 17.00-18.00           Sala widowiskowa

15.30-16.15

Monika Jóźwik

Grupa wokalna

SUNNIAKI

piątek

15.00-16.00             Sala  111

Katarzyna Kucharz

Zespół Śpiewaczy

„Dojrzałe Kłosy”

piątek

16.00-17.00             Sala 114

Katarzyna Kucharz

Zespół Śpiewaczy

„Tulowianki”

środa

18.30 – 20.00

Sala wiejska w Borowinie

Monika Jóźwik

Zespół Śpiewaczy

„Astry”

Wg zapotrzebowania

Franciszek Misiopecki

Zespół Śpiewaczy „Wrzosy”

piątek

18.00-20.00

Sala wiejska w   Siecieborzycach

Anna Kacprzak

De Włoders

czwartek

17.00 – 18.30            Sala 220

Dorota Czernisz-Jaworska

Szprotawska Orkiestra Dęta

wtorek

piątek

18.00-19.00

Miejska Biblioteka Publiczna

Monika Drzewińska

Callanetics

poniedziałek

18.00-19.30               Sala 4

Jadwiga Zarzeczna-Rosół

Origami

czwartek

15.30 - 17.30             Sala 114

Maria Dec

Brydż

środa

17.00 - 21.00             Sala 114

Andrzej Kowalczyk

Szachy

wtorek

czwartek

17.30 –18.30             Sala 114

Piotr Zapolski

Pracownia artystyczna

czwartek

16.30 – 18.00           Pracownia     

                                 plastyczna

Monika Jóźwik

Tomasz Lipka

Izba Historii

niedziela

13.00 – 16.00           ul. Niepodległości

Maciej Siwicki

Tadeusz Pozaroszczyk

Galeria Zbiorów Regionalnych

wtorek

czwartek

sobota

14.00-17.00             ul. Muzealna

14.00-17.00

13.00-14.00

Aniela Cichalewska


Ziemia i Pieśń

Divertimenta

Galeria Pryzmat