Menu

Szukaj

Szukaj

WYDARZENIA SzDK

baner monika

 

Za nami wzruszający koncert charytatywny "Gramy dla Moniki". Cieszymy się ,że byliśmy częścią tego wydarzenia. Gratulujemy pomysłodawcom i wykonawcom ZSZ w Szprotawie, zespół Hymm, Kabaret Ciach . Podziwiamy wszystkich darczyńców i licytujących- widzieliśmy radość na twarzy Moniki. Monice życzymy zdrowia, a wszystkim wszelkiej pomyślności.

 

 

19 marca 2019 roku o godz.1700  w Szprotawskim Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny. Celem koncertu jest zbiórka pieniędzy dla byłej uczennicy naszej szkoły, Moniki.

           W lipcu ubiegłego roku Monika uległa bardzo groźnemu wypadkowi samochodowemu. By dojść do zdrowia musi przejść długą i bardzo kosztowną rehabilitację.

Chcąc jej pomóc organizujemy koncert w Szprotawskim Domu Kultury, na który serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta.

Podczas tej imprezy, chcemy zorganizować licytacje gadżetów, a dochód z całości przedsięwzięcia zostanie przekazany na leczenie Moniki.

Koncert odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Szprotawy oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Szprotawy.

W koncercie wystąpią uczniowie naszej szkoły, duet Mhmm oraz gwiazda wieczoru – Kabaret Ciach.

Bilety – cegiełki w cenie 30 zł. będą do nabycia w sekretariatach SzDK i ZSZ ul. Koszarowa 10 oraz przed koncertem.

Zapraszamy i liczymy na waszą obecność.

Kabaret Ciach – kabaret założony zimą 1994 roku przez Tomasza Kowalskiego, Zbigniewa Gawrońskiego, Mariusza Matysika, Adama Magiera, Małgorzatę Czyżycką i Janusza Rewersa – wówczas studentów ówczesnej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze (dziś Uniwersytet Zielonogórski).

Obecnie grupa występuje w składzie: Małgorzata Czyżycka, Tomasz Kowalski, Leszek Jenek (od 2005 r.) oraz Mateusz Czechowski (od 2015 r.) -ex kabaret Hlynur.

Kabaret Ciach związany jest z Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowym.

Duet Mhmm.. to Katarzyna Grono i Piotr Watras. Dwie zupełnie różne osobowości. Kasia i Piotrek zajmują się razem muzyką od dawna, ale oficjalnie ich duet został nazwany kilka miesięcy temu. Skąd taka dziwna nazwa? Sami nie wiedzą, może chcieli się tylko podrażnić z osobami, które ich zapowiadają. Ich repertuar to głównie poezja śpiewana, piosenka artystyczna. Na ogół muzykę i słowa piszą sami, ale największą radość sprawia im tworzenie muzyki do utworów literackich polskich poetów. Duet studentki filologii polskiej oraz studenta akademii muzycznej to mocny nacisk na związki muzyki ze słowem. Podstawą ich twórczości jest rozmowa o świecie i o wiążącej się z nim niezgodnej zgodności.

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych od początku nauki w szkole pod okiem P. Renaty Jaroszewicz próbują sił na scenie w różnych formach, min. bawią się w kabaret uświetniając uroczystości szkolne swoimi występami. 


Ziemia i Pieśń

Divertimenta

Galeria Pryzmat