Menu

Szukaj

Szukaj

WYDARZENIA SzDK

Kontakt

Z radością informujemy ,że Szprotawski Dom Kultury, znalazł się wśród beneficjentów programu Dom Kultury + 2019 , którego organizatorem jest Narodowe Centrum Kultury. Program realizowany jest zgodnie z założeniami Paktu dla Kultury. Celem działań podejmowanych w ramach programu jest poszerzenie dostępu do kultury, stworzenie warunków sprzyjających rozwojowi współpracy, komunikacji, pobudzenie aktywności obywatelskiej w przestrzeni kultury, wykreowanie warunków sprzyjających nowoczesnej edukacji kulturalnej i artystycznej. 
Po przeprowadzonych badaniach- diagnozie potrzeb społecznych, którą w ramach NCK pomaga nam zrealizować Beata  ,ogłosimy regulamin i nabór na inicjatywy kulturalne. Spośród zgłoszonych inicjatyw, do realizacji zostanie wybranych 3 - 7 projektów, które dofinansujemy ze środków NCK. Szczegóły i wszelkie informacje o projekcie na plakatach i stronach : www.szdk.plwww.zaSZTUKAJ.szdk.pl pod nr tel. 68 376 2401 i 500202518. Tymczasem prosimy Państwa o udział w badaniach.
 Dzisiaj - 4 czerwca- rozpoczęliśmy je wśród młodzieży szkolnej. Odwiedziliśmy Zespół Szkół Zawodowych, gdzie z uczniami rozmawialiśmy o kulturze, ich zainteresowaniach, miejscach spotkań oraz o tym, czego brakuje im dotychczasowej ofercie Szprotawskiego Domu Kultury, co chcieliby zmienić, ulepszyć. Dziękujemy dyrektorowi ZSZ Andrzejowi Skawińskiemu za umożliwienie przeprowadzenia badań w placówce.


Ziemia i Pieśń

Divertimenta

Galeria Pryzmat