szd ferie

Szprotawski Dom Kultury zaprasza do odkrywania szprotawskich tajemnic i ciekawostek! Przygotowaliśmy dla Was zadania, których rozwiązanie jest banalnie proste - wystarczy ruszyć na spacer i wykonać zadania. Do poszukiwania przygód zapraszamy mieszkańców całej Gminy! Czytajcie uważnie. Do współpracy UM w Szprotawie i sołtysów wszystkich sołectw, to u nich możecie otrzymać część zadań. Chcemy , aby nasi najmłodsi mieszkańcy przespacerowali i poznali w kreatywny sposób naszą gminę . Zadania do wykonania:

👉🏻Dla mieszkańców Szprotawy:

Na naszym Facebooku ukazało się 12 zadań z tajemniczą mapą z zaznaczonymi miejscami, w których znajdziecie podpowiedzi. Po rozwiązaniu wszystkich dwunastu zagadek otrzymacie hasło. Prześlijcie nam je na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub podajcie je przez telefon, a my - jeżeli będzie poprawne - przygotujemy dla was Certyfikat Odkrywcy!

👉🏻Dla mieszkańców naszych sołectw:

Pakiety zadań trafią do sołtysów wsi, znajdziecie tam trzy zadania do wykonania. Każde z zadań utworzy osobne hasło, po podaniu wszystkich trzech drogą mailową lub telefoniczną, otrzymacie Certyfikat Odkrywcy!

Gotowi? Życzymy miłych spacerów.

Na hasła czekamy do 15 stycznia!