"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

szd ferie

Szprotawski Dom Kultury zaprasza do odkrywania szprotawskich tajemnic i ciekawostek! Przygotowaliśmy dla Was zadania, których rozwiązanie jest banalnie proste - wystarczy ruszyć na spacer i wykonać zadania. Do poszukiwania przygód zapraszamy mieszkańców całej Gminy! Czytajcie uważnie. Do współpracy UM w Szprotawie i sołtysów wszystkich sołectw, to u nich możecie otrzymać część zadań. Chcemy , aby nasi najmłodsi mieszkańcy przespacerowali i poznali w kreatywny sposób naszą gminę . Zadania do wykonania:

👉🏻Dla mieszkańców Szprotawy:

Na naszym Facebooku ukazało się 12 zadań z tajemniczą mapą z zaznaczonymi miejscami, w których znajdziecie podpowiedzi. Po rozwiązaniu wszystkich dwunastu zagadek otrzymacie hasło. Prześlijcie nam je na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub podajcie je przez telefon, a my - jeżeli będzie poprawne - przygotujemy dla was Certyfikat Odkrywcy!

👉🏻Dla mieszkańców naszych sołectw:

Pakiety zadań trafią do sołtysów wsi, znajdziecie tam trzy zadania do wykonania. Każde z zadań utworzy osobne hasło, po podaniu wszystkich trzech drogą mailową lub telefoniczną, otrzymacie Certyfikat Odkrywcy!

Gotowi? Życzymy miłych spacerów.

Na hasła czekamy do 15 stycznia!