"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

Kalendarz Wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

dary

  • Czerwie_plakat.jpg
  • ksiądz_koncert.jpg
  • lipka.jpg
  • marzec.jpg
  • patrycja.jpg
  • plakat_2_PatrycjaKamola.jpg
  • przemyk_koncert.jpg
  • sekcje_20202021-1.jpg

RODO

BIP


 

 

Licznik odwiedzin

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

deklaracja dostępnosci

kulturalny bagaż

Znamy już 45 autorów prac, którzy w najbliższy piątek - tj. 23.09.2022r. wezmą udział w wycieczce edukacyjnej do Zielonej Góry GRATULUJEMY!!!

Wystawa prac odbędzie się w miesiącu październiku.

Konkurs organizowany i dofinansowany jest ze środków Ministra Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach projektu "KulTOURalny bagaż" z programu "Kultura-Interwencje 2022".

 

"KulTOURalny bagaż" ruszył w kolejną podróż 23.09.2022 r. zwycięzcy konkursu artystycznego "W złocistych barwach jesieni" wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Zielonej Góry. Pierwszym punktem wycieczki był Ogród Botaniczny Uniwersytetu Zielonogórskiego. Tam z przewodniczka oprowadziła nas po ogrodzie przedstawiając nam ciekawe gatunki drzew i krzewów, małych mieszkańców ogrodu. Najwięcej emocji w ogrodzie wzbudziła Bajkowa Zagroda z mini zoo. Następnie nasi mali artyści wzięli udział w warsztatach z lnem w roli głównej przygotowanych przez Muzeum Etnograficzne w Ochli. Po bardzo ciekawych zajęciach Pani przewodnik oprowadziła nas po muzeum, przedstawiając nam codzienne życie naszych przodków: och chaty, chałupy, iżby. Najciekawsza dla dzieci okazała się szkoła z przełomu XVIII/ XIX wieku. Wycieczka skończyła się małym poczęstunkiem w ulubionej restauracji dla najmłodszych. Dziękujemy uczestnikom za wspólną podróż. Zapraszamy Was do kolejnych działań w naszym kulTOURalnym bagażu.