"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas
Wiedzieliśmy, że Szprotawa to miasto talentów, ale że aż takich?
W Mikołajkowym Talent Show wzięło udział wielu wspaniałych talenciaków! Byli tancerze, baletnice, recytatorzy, piosenkarze i nie tylko! Talentu, ale i odwagi w nich sporo. Na scenie odważyli się stanąć i mali i duzi, czasem nawet całe uśmiechnięte rodzinki. Wszyscy oni - zgodnie z zapowiedzią - otrzymali prezenty od Mikołaja.
Przypomnijmy - każdy występ został nagrany!
Teraz mikołajowa poczta będzie sukcesywnie rozsyłać filmy wykonawcom. Dodatkowo zgrana ekipa elfów (pod nadzorem samego Mikołaja) wybierze spośród wszystkich uczestników 10 debeściaków, którzy dostaną dyplom i dodatkową nagrodę podczas spotkania wigilijnego 18 grudnia w SzDK.
My zamieścimy ich nagrania w formie kompilacji, żebyście mogli ich podziwiać i wpaść w taki sam zachwyt, w jaki wpadł Mikołaj.
Gratulujemy wszystkim małym i dużym talenciakom! Rozwijajcie skrzydła, cieszcie się swoją pasją! My kibicujemy!