"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

Kalendarz Wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

dary

  • Czerwie_plakat.jpg
  • ksiądz_koncert.jpg
  • lipka.jpg
  • marzec.jpg
  • patrycja.jpg
  • plakat_2_PatrycjaKamola.jpg
  • przemyk_koncert.jpg
  • sekcje_20202021-1.jpg

RODO

BIP


 

 

Licznik odwiedzin

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

deklaracja dostępnosci

zaHoluj

 

zaHOLuj z KULTURĄ! 🎲🎙🃏👨‍🎨 👈
Droga młodzieży! Drogie dzieci! Stwórzcie z nami miejsce dla siebie!
Zapraszamy w każdy czwartek od godz. 16.00 do 19.00 na I piętro przy galerii Pryzmat. Macie do dyspozycji cały hol! Będzie to Wasza przestrzeń, Wasza strefa, gdzie decydujecie o kształcie tego miejsca, gdzie nadajecie jej rytm. Gdzie czujecie się swobodnie.
Będziecie robić to na co macie ochotę, pamiętając przy tym, że wolność to nie dowolność. A na pewno dobrze się bawić popijając pyszną herbatkę i rozmawiając o tematach, które Was interesują .Tworzyć, słuchać, oglądać. Mamy wygodne siedziska, wi-fi, kącik z herbatką, gry, sztalugi...
Jeśli chcecie niesztampowo wykorzystać swój wolny czas to to jest właśnie ten moment, aby pojawić się w Szprotawskim Domu Kultury 🙂. Czekamy na Was!
Jednocześnie nie zapominajmy, że Szprotawski Dom Kultury to miejsce bardzo przyjazne. Dlatego zapraszamy młodzież oraz dzieci z Ukrainy wraz z mamami, aby nas również odwiedzały. Czekają na Was gry, misie, pufy i dużo pozytywnej energii. Uważamy, że w obecnej sytuacji brak znajomości języka to najmniejsza bariera aby spędzić dobrze czas i poznać nasz „dom” od środka.
Każdy znajdzie coś dla siebie!
________________________
ЗАПРОШУЄМО ДО НАС!
Любі друзі, не забуваймо, що Шпротавський Дім Культури – це вельми привітне місце. І тому, запрошуємо молодь, дітей разом зі своїми матусями, щоби провідувати також і нас. Будемо чекати на вас щочетверга від 16.00 до 19.00 години на І поверсі, біля галереї «Призмат». Тут для вас приготовані різні ігри, м’які іграшки, пуфи, смачний чай і багато позитиву. На нашу думку, в існуючий обставинах, незнання мови є найменшою перешкодою в тому, щоб корисно провести час та пізнати наш «дім» із середини.