"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

Natalia

 

W sobotę, 19.11.2022 r. o godz. 19.00 w sali kameralnej Szprotawskiego Domu Kultury wystąpi Natalia Rabska z zespołem. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w sekretariacie SzDK lub zarezerwowania telefonicznie (tel: 68 376 24 01, tel. kom: 500 202 518)

Oddajmy głos wokalistce:

"Muzyka gra w moim sercu od małego i to z nią chciałabym połączyć przyszłość. Gdyby nie ona, życie po prostu nie byłoby aż tak kolorowe. Scena (ta szprotawska i nie tylko), to miejsce, w którym czuję się „jak ryba w wodzie”. Taką też energię pragnę przekazywać!

Wraz ze świetną muzyczną ekipą przygotowaliśmy wiele różnych utworów - od własnych, autorskich kawałków, które nie zostały jeszcze nigdzie opublikowane, aż po covery chwytliwych i znanych piosenek. Będzie elektronika, będzie funky, będzie akustyczny spokój i poruszenie. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszam z całego serca wszystkich tych, którzy są ciekawi naszych muzycznych poczynań!"