"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

Kalendarz Wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

dary

  • Czerwie_plakat.jpg
  • ksiądz_koncert.jpg
  • lipka.jpg
  • marzec.jpg
  • patrycja.jpg
  • plakat_2_PatrycjaKamola.jpg
  • przemyk_koncert.jpg
  • sekcje_20202021-1.jpg

RODO

BIP


 

 

Licznik odwiedzin

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

deklaracja dostępnosci

 

KACZMARSKI

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie  wraz z Szprotawski domem Kultury zaprasza do udziału w X Powiatowym Konkursie Wokalnym Kaczmarski&Gintrowski (formuła online)

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów wszystkich typów szkół z powiatu żagańskiego. W tej jubileuszowej edycji chcemy utworzyć nową kategorię konkursową, przeznaczoną dla osób dorosłych, licząc na ich zainteresowanie tą twórczością.

Wykonawca prezentuje w Konkursie dwa utwory, z których przynajmniej jeden musi pochodzić z repertuaru Jacka Kaczmarskiego i Przemysława Gintrowskiego, natomiast drugi może należeć do repertuaru innych wykonawców, ale powinien reprezentować gatunek muzyczny należący do kategorii piosenki literackiej.

Zadaniem Uczestnika jest nagranie w warunkach domowych (przy pomocy telefonu, tabletu, komputera, aparatu fotograficznego, itp.) swojego wykonania dwóch utworów i przesłanie nagrania w formacie MP4 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 02.12. 2022r. Wymagane są pliki wideo przedstawiające śpiewającą osobę.

Zgłoszenia przyjmowane będą w formie elektronicznej od   21 listopada do 02 grudnia  2022 r. E-MAILEM na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(w temacie e-maila proszę wpisać „ZGŁOSZENIE KONKURSOWE”)


Szczegóły (regulamin konkursu, w tym karta zgłoszeniowa) znajdują się w załączniku .

Regulamin i karta zgłoszenia

Kontakt z organizatorami:

Tel. koordynatorów konkursu:

Małgorzata Skawińska - 782985400

Tel. sekretariat szkoły 683762566