"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

70 lat szdk

 

70 szdk

Na styku kultur

Banner

Repertuar

Harmonogram_maj.jpg

Z ostatniej chwili

 

 dotyksztuki

 

RODO

BIP


 

 

Licznik odwiedzin

Odwiedza nas 233 gości oraz 0 użytkowników.

deklaracja dostępnosci

gramy

Zapraszamy Państwa na koncert charytatywny. Bohaterką koncertu jest młoda mama - Ula Senger i jej dwójka wspaniałych dzieci, na co dzień mieszkających w Siecieborzycach. 19 grudnia 2022 roku spotkało ich wielkie nieszczęście - w dłoniach Uli w obecności jej dzieci wybuchła paczka, którą ktoś zostawił na jej posesji. Ula w wyniku wybuchu straciła prawą dłoń, słabo widzi, a lekarze walczą o lewą dłoń. Ulę i jej dzieci czeka jeszcze wiele operacji i rehabilitacji. Nie możemy przejść obok wobec tak wielkiej tragedii. Dlatego też zapraszamy Państwa na koncert w najbliższą niedzielę.
Link, pod którym organizowana jest zbiórka pieniędzy dla Uli z dziećmi:
https://zrzutka.pl/g9r5xg

Podczas koncertu wystąpi grupa przyjaciół ze świata muzycznego i samorządowego, czyli Polski Zespół Ludowy. Frontmanem zespołu jest Dyrektor Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich w Urzędzie Marszałkowskim Arkadiusz Dąbrowski a na saksofonie gra zastępca wójta Gminy Zwierzyn Marek Halasz. Ale Zespół to przede wszystkim wysokiej klasy muzycy: Marek Popis - gitara, Tomasz Koźlarek - gitara basowa, Piotr Haraziński - perkusja i Mariusz Woźniak - klawisze.

Zespół gra muzykę ludową w nowoczesnych, rockowych aranżacjach, biorąc udział w licznych akcjach charytatywnych. W niedzielę dla Państwa zagrają tradycyjne, polskie kolędy oraz kilka innych świątecznych hitów.