"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

70 lat szdk

 

70 szdk

Na styku kultur

Banner

Repertuar

Harmonogram_maj.jpg

Z ostatniej chwili

 

 dotyksztuki

 

RODO

BIP


 

 

Licznik odwiedzin

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

deklaracja dostępnosci

muddy

Blues rock na najwyższym, światowym poziomie już 8 lutego o godz. 11.00 w sali widowiskowej Szprotawskiego Domu Kultury!

Koncert skierowany jest głównie do młodzieży szkolnej. Niemniej jednak jest to muzyka dla wszystkich pokoleń i oczywiście zapraszamy każdego kto chce obejrzeć i usłyszeć z bliska wirtuozów gitary światowego formatu!

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie SzDK - tel. 68 376 24 01, 500 202 518

MUDDY MANNINEN to jeden z najlepszych europejskich gitarzystów blues rockowych. Przez lata związany z legendarnym zespołem Wishbone Ash.

LEBURN MADDOX - W swojej prawie 50-letniej karierze zachwyca fanów na całym świecie. Od 1976 roku, po zdobyciu pracy jako gitarzysta dla Jimmy’ego Castora, artysty nagrywającego w Atlantic Records, LeBurn dał tysiące koncertów, jako support przed takimi gwiazdami jak Chaka Khan, Bill Withers, Pattie LaBelle, Kool & the Gang, Marvin Gaye, Mother's Finest.

1982 W swoim wcieleniu artysty reggae współpracował z Burning Spear, The Wailers, Michigan & Smiley, Augustus Pablo, Andrew Tosh, Twinkle Brothers i wieloma innymi.

Jako Bluesman otwierał koncerty i współpracował z takimi artystami jak Mr John Lee Hooker, Albert Collins, Joe Lewis’s Walker, Joe Bonamassa, Jeff Healy by wymienić tylko kilku.

W tym wyjątkowym projekcie muzycznym biorą udział polscy

muzycy: Łukasz Gorczyca na basie i Tomek Dominik na perkusji.