"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

70 lat szdk

 

70 szdk

Na styku kultur

Banner

Repertuar

Harmonogram_maj.jpg

Z ostatniej chwili

 

 czwartkowa herbatka żegleń

drzewo

RODO

BIP


 

 

Licznik odwiedzin

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.

deklaracja dostępnosci

Dobiega końca nasz projekt taneczny „wyTAŃCZ! marzenia”. Młodzi mieszkańcy Gminy Szprotawa przez dwa miesiące zdobywali nowe umiejętności taneczne. Teraz nadszedł czas zaprezentowania się na dużej scenie  i pokazanie efektów pracy.  Zapraszamy Państwa na koncert - spektakl taneczny , w którym wykorzystane zostały umiejętności uczestników warsztatów ; taneczne , ale też rytmiczne ( m.inn. bum bum rurki )  i plastyczne . Warsztaty taneczne oraz choreografię do spektaklu przygotowała Sara Matelska - pedagog, animator kultury, instruktor fitness, tancerka. Certyfikowany Instruktor Sportu specjalność - Taniec współczesny . Obecnie nauczyciel,  choreograf i opiekun artystyczny Pracowni Tańca Współczesnego w Młodzieżowym Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza". Rytmiką i tańcami z bum bum rurkami zajęła się Monika Markiewicz, nasza instruktorka  a zajęcia plastyczne prowadził plastyk , Tomasz Lipka. To trio + uzdolnione szprotawskie dzieci dają gwarancję ciekawego widowiska. Zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek( przypominamy ,że wszystkie wydarzenia odbywają się w reżimie sanitarnym ) . Spektakl muzyczny odbędzie się w sali widowiskowej SzDK , września o godz. 17.00. Projekt  realizowany i dofinansowany jest w ramach programu „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 – województwo lubuskie „Lubuski P.A.K.I.E.T.”, na który SzDK uzyskał dotację.