"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

ferie z SzDK

 

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia do SzDK.  Czekamy na Was od poniedziałku do piątku. Dzieci  młodsze –  z klas I-V szkoły podstawowej  , zapraszamy od 10.00 do 13.00. Dla was przygotowaliśmy warsztaty artystyczne , eksperymenty, budowanie własnych instrumentów muzycznych, tworzenie niespodzianek dla dziadków, spacery  z historią w tle . Młodzież – z klas VI-VIII  zapraszamy od 14.00 do 16.00 , was chcemy zaprosić w teatralną podróż. Poznacie tajniki teatru , wcielicie się w role a także sami stworzycie teatr kamishibai lub kukiełkowy , poznacie warsztat grafika i sami zaprojektujecie i wykonacie swoje autorskie grafiki  a także poznacie origami- sztukę składania papieru. 

Z uwagi na rygor sanitarny ilość miejsc jest ograniczona do 15 osób w każdej grupie. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkie zajęcia odbędą się  zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym, lub mogą zostać odwołane. Przyjdź ,z nami nie ma nudy.