"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

Kalendarz Wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

dary

  • Czerwie_plakat.jpg
  • ksiądz_koncert.jpg
  • lipka.jpg
  • marzec.jpg
  • patrycja.jpg
  • plakat_2_PatrycjaKamola.jpg
  • przemyk_koncert.jpg
  • sekcje_20202021-1.jpg

RODO

BIP


 

 

Licznik odwiedzin

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

deklaracja dostępnosci

plakat 2 PatrycjaKamola

Patrycja Kamola zaśpiewa o miłości.
W niedzielne popołudnie, 13 lutego o godzinie 17:00, czeka Szprotawian nie lada gratka muzyczna. Szprotawski Domu Kultury gościł będzie wokalistkę i kompozytorkę Patrycję Kamola, która wystąpi z walentynkowym koncertem „Czekając na miłość”.
Bilety można kupić i zamawiać w sekretariacie SzDK - tel.: 68 376 24 01, tel. kom.: 500 202 518
Cena biletu: 20 zł. Do nabycia są także karnety w cenie 30 zł na dwa koncerty - koncert Patrycji i koncert grupy Czerwie (20. lutego - muzyka na żywo do filmu "Brzdąc").
Patrycja Kamola jest absolwentką studiów magisterskich Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, a obecnie doktorantką w dziedzinie sztuki muzycznej na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Jej piosenki na co dzień goszczą w radio i w TV, a autorski projekt „Czekając na miłość” jest odzwierciedleniem klimatów muzycznych łączących jazz oraz muzykę pop, w których artystka w niezwykle ekspresyjny sposób przedstawia swoje własne uczucia dedykowane tym którzy kochali, kochają lub będą kochać. Jednocześnie wokalistka wraz z towarzyszącym jej zespołem, przeniesie słuchaczy w magiczny świat swoich własnych utworów o tematyce miłości. Własne kompozycje, światowe standardy muzyki rozrywkowej oraz autorskie teksty artystki opublikowane na jej trzech płytach oraz w Tomiku Wierszy JESTEM powodują, że zdaniem wielu krytyków muzycznych, występy artystki to magiczny przekaz poetyckich interpretacji poszczególnych utworów stanowiący swoisty dialog z zespołem, wypełniony energetycznymi emocjami.
Artystce na scenie towarzyszyć będą:
Michał Wilczyński - gitara,
Marcin Spera - gitara basowa,
Jan Dubowski - piano,
Marcin Tokarski - perkusja