"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

szprotawskie magdalenki

Szprotawskie Magdalenki - Cleo, Mesajah, Future Folk, Nadija, Teo Tomczuk, B.R.O i inni

W dniach 25-26 sierpnia 2023 r. na szprotawskich Błoniach po raz pierwszy w historii naszego miasta odbędzie się piękna impreza pod nazwą „Szprotawskie Magdalenki”

Czekają nas dwa dni niesamowitych koncertów oraz zabawy. Dla najmłodszych mamy atrakcje w postaci dużego lunaparku, gdzie beztroskim zabawom nie będzie końca. Dla nieco starszych - energetyczna muzyka i pyszne jedzenie.

W ramach imprezy, dnia 26.08.2023 odbędą się dwa pikniki. Jeden z nich to „Piknik Klimatyczny” a drugi „Zdrowia i Profilaktyki”.

Wielką atrakcją będą występy w ramach bloku koncertowego pod nazwą „Scena Młodych”, gdzie pokażą się bardzo zdolni, młodzi artyści oraz zespoły z naszego regionu. W ramach tegorocznego święta wystąpią także podopieczni Klubu Sportowego PASJA, których instruktorami są Artur Niezgoda oraz Sandra Niezgoda-Mazur.

To będą nasze niezapomniane dni Miasta, na które już teraz zapraszamy!

Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdziecie na plakacie.