"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

70 lat szdk

 

70 szdk

Na styku kultur

Banner

Repertuar

Harmonogram_maj.jpg

Z ostatniej chwili

 

 czwartkowa herbatka żegleń

drzewo

RODO

BIP


 

 

Licznik odwiedzin

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

deklaracja dostępnosci

dzem

 
Zmiana Gwiazdy wieczoru 
Dnia 25.08.23 na scenie zamiast CLEO zaprezentuje się kultowy zespół DŻEM 
Ostatnie kilka dni przyniosło nam sporo emocji. Kilka dni temu otrzymaliśmy oficjalną wiadomość, w której zostaliśmy poinformowani, że: "W związku z zaangażowaniem CLEO w jeden z programów telewizyjnych, w którym CLEO stanowi główną postać, musimy zrezygnować z jej udziału w Państwa imprezie. Koncert zaplanowany na 25 sierpnia w Szprotawie, koliduje z planem zdjęciowym wspomnianej wyżej produkcji telewizyjnej".
W imieniu swoim a także artystki przepraszamy za tą sytuację i mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości CLEO da piękny koncert w naszym mieście.
Po kilku dniach rozmów udało się uzgodnić koncert kultowego zespołu Dżem. Mamy nadzieję na piękne chwile przy ich muzyce. Koncert zespołu odbędzie się 25.08.2023 o godzinie 20.30 na Szprotawskich Błoniach podczas święta "Szprotawskie Magdalenki".