"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

Do najmłodszych uczestników zajęć- zespołów Gama i Fantazja, przyszedł Mikołaj, a działo się to podczas wspólnego spotkania zespołów prowadzonych przez Monikę Jóźwik. Kiedy już podzieliliśmy się opłatkiem i usiedliśmy przy wspólnym stole, który przygotowały Mamy z Gamy i zaśpiewaliśmy bożonarodzeniowe piosenki, zjawił się On- Święty Mikołaj. Usiadł przy choince , pięknie przyozdobionej pracami dzieci, wykonanymi podczas warsztatów i w słuchał. Dzieci były zachwycone i zaśpiewały  i zatańczyły dla miłego Gościa. Mikołaj nie siedział długo - tańczył razem z nami. Później rozdał prezenty i pojechał do innych dzieci. A my jeszcze się bawiliśmy. Wesołych świąt! Do zobaczenia w następnym roku.

Galeria zdjęć