"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

Po wielu spotkaniach wigilijnych - które współorganizowaliśmy lub na które byliśmy zapraszani- przyszedł czas abyśmy my zaprosili naszych przyjaciół, partnerów i byłych pracowników. Cieszymy, że tak wielu z Was  znalazło czas, aby się spotkać. A te osoby które nie mogły być z nami, przesyłali życzenia telefonicznie. To dla nas ogromnie ważne, że jesteście ,że nas wspieracie, że otrzymujemy taki ogrom dobrych słów i emocji. Dziękujemy. Jeszcze dzisiaj trzyma nas magia wczorajszego popołudnia i będzie w nas długo. Dziękujemy najwspanialszym aktorom , Młodzieży z kl. Vd ze Szkoły  Podstawowej nr 1 w Szprotawie i ich wychowawczyni pani Sabinie Kijance. Przez cały rok podziwialiśmy Wasze spektakle, ale "Opowieścią wigilijną", przygotowana specjalnie na nasze spotkanie, wzruszyliście  do łez. Dziękujemy i mamy nadzieję ,że kolejni widzowie będą zachwyceni. Po spektaklu, łamaliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy przy wspólnym stole. Spożywając wigilijne potrawy ( ciasta upiekły nasze zdolne: Gosia, Monika, Ania i Beata )śpiewaliśmy kolędy i rozmawialiśmy do późnych godzin wieczornych. Było ciepło, serdecznie , nastrojowo. I była niespodzianka! I to jaka- zdolniachy z grupy OKO - Oazy Kreatywnych Osobowości wraz  ze swoim opiekunem Dominikiem Burchardem stworzyli "Przestrzenne miasto", zdumiona szukałam   gdzie jest nasz dom ( o co chodzi w tym labiryncie )?  I jest jak zbliżycie swój telefon na odpowiednią odległość to zostaniecie przekierowani na naszą stronę - stronę SzDK. To miasto, to przestrzenny kod QR. Dziękujemy jesteście naprawdę KREATYWNI!  Jeszcze długo mogłabym opisywać co się wydarzyła, ale żadne słowa nie oddadzą tej cudownej rodzinnej atmosfery. Dziękuję. Dziękuję za każdy serdeczny gest, dobrze ,że jesteście.

Teresa Zima , dyrektor SzDK.

Galeria zdjęć