"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

70 lat szdk

 

70 szdk

Na styku kultur

Banner

Repertuar

Harmonogram_maj.jpg

Z ostatniej chwili

 

 dotyksztuki

 

RODO

BIP


 

 

Licznik odwiedzin

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

deklaracja dostępnosci

Pierwszy tydzień ferii w SzDK minął mądrze, wesoło i bezpiecznie. Zachowując wszystkie wymogi sanitarne zaprosiliśmy dzieci do twórczych działań i na wycieczki. Dzieci poznały tajniki origami i wykonały przepiękne medaliony dla swoich babć. Dla dziadków stworzyli anioły metodą makramy. Były eksperymenty, popisy na scenie, zabawa dźwiękami ( bum bum rurki ). Poznały tez zasady bezpieczeństwa i pierwszej pomocy , dzięki druhom z OSP Siecieborzyce. Wybraliśmy się na wycieczki. Bardzo bardzo smacznie i ciekawie było u MR Lodzika czyli pana Damiana Majewskiego. Tu dzieci nie tylko podziwiały proces produkcji ale tez same stworzyły swoje lody. Dziękujemy. A w naszej Galerii Zbiorów Regionalnych, pani Aniela opowiadała takie historie ,ze dech zapierało. Kto jeszcze nie był w Galerii zachęcamy. Szczegółowe relacje na naszym profilu FB.Przed nami drugi tydzień , też pełen dobrych emocji i ciekawych zajęć. Jedynie żałujemy ,ze nie mogliśmy przyjąć wszystkich chętnych. Mamy jednakże nadzieję ,ze wkrótce będzie to możliwe i nadrobimy wszystkie "zaległości". Tymczasem ,życzymy dużo zdrowia i dbajcie o siebie.