"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

70 lat szdk

 

70 szdk

Na styku kultur

Banner

Repertuar

Harmonogram_maj.jpg

Z ostatniej chwili

 

 dotyksztuki

 

RODO

BIP


 

 

Licznik odwiedzin

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

deklaracja dostępnosci

Wośp szdk2022

Zapraszamy na Koncert Finałowy WOŚP do sali widowiskowej SzDK. Koncert będzie w reżimie sanitarnym z przerwą na wietrzenie i dezynfekcje sali. Wystąpią miejscowi artyści a pomiędzy prezentacjami będą licytacje . Już dzisiaj wiemy ,że mamy ciekawe i cenne vouchery, i inne fanty oraz gadżety , które otrzymaliśmy od firm. Dziękujemy serdecznie darczyńcom i przypominamy , że każdy kto zechce dołączyć do grona darczyńców może to zrobić w każdej chwili.  Przedstawiamy harmonogram działań. Przypominamy też ,że sztabem WOŚP jest Hufiec ZHP Szprotawa a wolontariusze ze  sztabu szprotawskiego w dniu finału swoja siedzibę maja u nas - w SzDK. Bądźmy w tym dniu razem , bo gramy dla okulistyki dziecięcej.
Wykonawcy:
 
17:00
Julia Kondratiuk
Bum Bum Dance
 
18:00 Licytacje z SP Wiechlice
 
18:30
Mhmm
Natalia Rabska
Kasia Kucharz
Monika Jóźwik